Junioritoimikunta

Toimikunnan puheenjohtaja:

Mika Aho  050 388 4013  mika.aho@sok.fi 

Juniori- ja kilpapelaajien kesäkauden 2018 ryhmät, harjoitusmaksut sekä seuran tuet kilpapelaajille löytyvät täältä.

Toimikunnan jäsenet:

Kallinen Marko      0500 748 212    bestgolf12@gmail.com
Hietikko Petri        040 522 7116 petri.hietikko@lvidahl.fi
Nerg Vesa      040 762 0258 vesa.nerg@gmail.com
Niskanen Joni      040 559 6166 niskanen.joni@gmail.com      
Rehmonen Kössi      0400 981 706 rehmonen@gmail.com
Siltala Pasi 044 553 2532 siltala.pasi@gmail.com
Vartiainen Oona 044 566 0048 oonavartiainen@gmail.com

Kankaisten Golfin Juniori- ja valmennustoimikunnan tavoite on tukea kaiken tasoisia juniorigolfareita kehittymään, oppimaan ja iloitsemaan golfista. Meidän tehtävämme on tehdä golfin haastavuudesta hauskaa.

Junioritoimikunnan kausi-info 2019 tulossa maaliskuussa.