Osta tai myy Kankaisten Golfpuiston Oy:n osake

Jätä myynti- tai ostoilmoituksia Kankaisten golf-osakkeista. Julkaisemme ilmoitukset tällä sivulla lomakkeen alapuolella.

Ilmoittajan tiedot

Ilmoituksen tiedot

 

Myydään B-osake

Myydään B-osake. sis. 2 pelioikeutta. Vastikkeet 2019 on hoidettu.Tarjouksia otetaan vastaan kuin myös vaihto on mahdollinen sopivaksi katsomaamme materiaan. Vaihdossa käy myös St. Laurencen osakkeet.

Hinta 795 €

Myyjä: Sami Läntinen, p. 045 138 7138, sami.lantinen@icloud.com


Myydään A-osake

Myydään A-osake, kauden 2019 hoito- ja rahoitusvastike on maksettu.

Tarjoa!

Myyjä: Janne Suikki, p. 050 594 3769, janne.suikki@gmail.com


Myydään A-osake

Myydään A-osake, kauden 2019 hoito- ja rahoitusvastike on maksettu.

Hinta 25 €

Myyjä: Kitti Uro, p. 040 721 9045, kitti@mp-venekuomu.com


Myydään 2 kpl A-osakkeita

Myydään 2 kpl Kankaisten Golfpuiston A-osakkeita

Hinta: 1000 € / kpl tai tarjoa!

Myyjä: Eija Arovaara-Harvia, p. 05007820691, eija.arovaaraharvia@gmail.com


Myydään A-osake

Hinta: 1 €

Myyjä: Marko Hellevaara, p.050 551 5540, hellevaaram@gmail.com


Myydään Kankaisten Golfpuiston A-osake

Myydään 1 kpl A-osake.

Tarjoa!

Myyjä: Olli Kaukinen, p. 0400 503 885, olli.kaukinen@biofonte.fi


Myydään 2 x A-osake

Myydään 2 x A-osake. Tarjoa!

Myyjä: Janne Aho, p. 040 572 6916, jannesaho@gmail.com


Myydään A-osake

Myydään KGM:n A-osake

Tarjoa!

Myyjä: Heikki Sormunen, p. 040 864 3110, heikki.sormunen@netti.fi


Myydään A-osake

Myydään Kankaisten Golfpuiston A-osake

Tarjoa!

Myyjä: Seppo Koskinen, p. 050 594 3067, ritva.koskinen@dnainternet.net


Myydään 2  kpl A-osakkeita

Myydään kaksi Kankaisten A-osaketta

Tarjoa!

Myyjä: Hanna Hartela p. 0500 861 288, hanna.hartela@hartela.fi


Myydään B-osake

Myydään Kankaisten Golfpuisto Oy:n B-osake (sisältää kaksi pelioikeutta)

Tarjoa!

Myyjä: Ulla Kulmala p. 0440 256 440